Atskats uz praktisko semināru “Ievads Feldenkraisa metodē, apzinātība caur kustību un funkcionālā integrācija”, kurā piedalījās deju un kustību terapeites Liene Bundiķe un Rūta Marherte.


11. un 12. novembrī Valmierā, Jāņa Daliņa Stadiona telpās norisinājās praktisks seminārs angļu valodā “Ievads Feldenkraisa metodē, apzinātība caur kustību un funkcionālā integrācija”. Tajā piedalījās deju un kustību terapeites Liene Bundiķe un Rūta Marherte.


🟠 Grupu nodarbību laikā vadītāja Haike Šmite (Heike Schmidt, Vācija) verbāli aicināja interesentus izmēģināt dažādus kustību variantus un to kombinācijas, kā rezultātā radot jaunas iespējas, kas ļauj ierastas ikdienas vai profesionālās darbības veikt vieglāk, efektīvāk un ergonomiskāk.
🟠 Savā ikdienā Haike darbojas ar dziedātājiem, mūziķiem, dejotājiem, bērniem ar īpašām vajadzībām, personām ar neiroloģiska spektra traucējumiem, ar ikvienu, kuram ir ziņkāre izzināt savu potenciālu.
🔴 Semināru organizēja Linda Kornete, sertificēta fizioterapeite, kura ikdienā strādā SIA “Vidzemes slimnīca” un apgūst Feldenkraisa metodes zinības Austrijā pie Haikes.


Tiks organizēts atkārtots kurss. Informācija sekos.

Atpakaļ