Jaunumi

Noslēdzošā "MoveOn" tikšanās Latvijā, 2023.gada 25.-27.augusts

Laikā no 25.-27.augustam notika pēdējā klātienes vizīte Nordplus projekta “MoveOn” ietvaros, kur tikās Baltijas valstu deju un kustību terapeiti, lai turpinātu darbu pie projekta uzdevumiem.

Lasīt vairāk

Atskats uz atkārtoto teorētiski praktisko apmācību semināru "Apzinātībā balstītas deju un kustību terapijas modelis", 08.-10. septembris

Pagājušās nedēļas nogalē, jau otro reizi, norisinājās tālākizglītības seminārs Latvijas deju un kustību terapeitiem - "Apzinātībā balstītas deju un kustību terapijas modelis", ko vadīja sertificēta mākslas terapeite ar specializāciju deju un kustību terapijā, supervizore Indra Majore-Dūšele.

Lasīt vairāk

Tiek komplektēta jauna SUPERVĪZIJAS grupa! Kā arī iespēja pieteikties individuāli uz SUPERVĪZIJU pie Lidijas Naumovas!

Vēl iespēja pievienoties supervīzijas grupai, kuru vadīs sertificēta supervizore, sertificēta mākslas terapeite ar specializāciju deju un kustību terapijā Lidija Naumova❗️

Lasīt vairāk

Sertificēta mākslas terapeite ar specializāciju deju un kustību terapijā Inga Liepiņa aicina pievienoties terapijas grupai onkoloģijas un citu hronisku slimību pacientu tuviniekiem!

No septembra vidus pirmdienas vakaros Rīgas centrā ir iespēja saņemt profesionālu atbalstu. Vairāk informācijas - http://www.terapijastelpa.lv/vertigi/

Lasīt vairāk

Jau no 10. jūlija, "GrandVer" klīnikas telpās tiks uzsākta jauna deju un kustību terapijas grupa! Vadīs sertificēta mākslas terapeite ar specializāciju deju un kustību terapijā Anna Golubeva! Nenokavē, piesakies, jo vietu skaits ir ierobežots!

Piedzīvojot deju un kustību terapiju, tev būs iespēja vērst uzmanību uz sevi un savu ķermeni, turklāt grupas formāts ir lielisks, lai caur atbalstu un drošām attiecībām ar citiem labāk sajustu savas vēlmes, vajadzības un robežas.

Lasīt vairāk

Atskats uz teorētiski praktisku apmācību semināru "Apzinātībā balstītas deju un kustību terapijas modelis", 16.-18. jūnijs

Neilgi pirms skaistā saulgriežu laika tika aizvadīts intensīvs 3 dienu apmācību kurss "Apzinātībā balstītas deju un kustību terapijas modelis" dkt profesionāļiem, kuru vadīja sertificēta mākslas terapeite ar specializāciju deju un kustību terapijā Indra Majore-Dūšele.

Lasīt vairāk

Atskats uz Šerbornas attīstošās kustību metodes (SDM) un Piesaistes spēļu (Attachment play) apmācību otro kursa moduli, Latvijā.

"Mēs nemācāmies no pieredzes, mēs mācāmies, pārdomājot pieredzi." Džons Djūijs (John Dewey).

Lasīt vairāk

DEJU UN KUSTĪBU TERAPIJAS GRUPA (aprīlis - jūlijs, 2023)!

Jauna deju un kustību terapijas grupa, lai iegūtu pieredzi, atjaunotu kontaktu ar sevi un citiem! Vada - Mg.art., Mg. sc.sal. Simona Orinska - sertificēta mākslas terapeite (ar specializāciju deju un kustību terapijā), sertificēta supervizore ar 10 gadu pieredzi veselības aprūpē

Lasīt vairāk

Atskats uz 4.marta praktiski tehnisko meistarklasi "Kaleidoskops kustībā"!

Jauda - spēks - kustība - enerģija - komunikācija - kopābūšana

Lasīt vairāk

Latvijas deju un kustību terapijas asociācijas biedru kopsapulce!

Š.g. 4.martā plkst.12:00, būsiet mīļi gaidīti uz biedru kopsapulci Rīgas Skolēnu pilī.

Lasīt vairāk

"Kaleidoskops kustībā", apstiprināti 2 LĀPPOS TIP

Š.g. 4. martā, plkst. 10:00 līdz 11:30 notiks praktiska tehniku meistarklase, kura veidota kā kaleidoskops. To pagriežot veidosies, kas jauns, nebijis, kas skaists! To griezīs 3 reizes!

Lasīt vairāk

"MoveOn" darba vizīte Igaunijā, 2023.gada 10.-12.februāris

No 10. – 12. februārim Igaunijā tikās Nordplus projektā “MoveOn” iesaistītie Baltijas valstu deju un kustību terapeiti, lai turpinātu darbu pie projekta uzdevumiem.

Lasīt vairāk

Aicinu pievienoties uz Deju un kustību terapijas sesijām piektdienu pēcpusdienās, Rīgas centrā!

Nav jābūt nekādām dejotāja prasmēm vai iepriekšējai terapijas pieredzei- just come as you are- esi tas, kas Tu esi! Un es būšu līdzās.

Lasīt vairāk

Sociālo prasmju grupa bērniem vecumā no 10-12 gadiem!

Nodarbības vada: Kristīne Vende-Kotova, Dr.psych. Sertificēta deju un kustību terapeite un supervīzore. 20 gadu pieredze darbā ar bērniem, kuriem ir emocionālas, sociālas un kognitīvas grūtības.

Lasīt vairāk

Atskats uz Šernbornas attīstošās kustību metodes (SDM) un Piesaistes spēļu (Attachment play) apmācību pirmo kursa moduli, Latvijā.

Šī kursa moto: “Tu esi labs tāds, kāds esi!”

Lasīt vairāk

Zeltainajā rudenī tiek uzsākta jauna Deju un kustību terapijas grupa!!

Iestājoties rudenim, arvien jūtamāka kļūst mūsu vajadzība pēc komforta, siltuma, pēc mājīguma savā telpā. Arī ķermenī. Tādēļ tiek uzsākta jauna Deju un kustību terapijas grupa, pirmā tikšanās reize jau 25. oktobrī klīnikā „GrandVer”! Grupu vadīs Anna Golubeva. Mākslas terapeite ar specializāciju deju un kustību terapijā, psihoterapijas speciāliste apmācībā.

Lasīt vairāk

“MoveOn” ceturtajā Eiropas Deju un kustību terapijas asociācijas (EADMT) konferencē

No 23. – 25. septembrim norisinājās ceturtā Eiropas Deju un kustību terapijas asociācijas (EADMT) konference Potsdamā, Vācijā. Tajā dalību ņēma “MoveOn” projekta dalībnieki – deju un kustību terapeiti no Baltijas valstīm (Latviju pārstāvēja Liene Bundiķe, Rūta Marherte un Santa Grīnfelde; Lietuvu – Raimonda Duff; Igauniju – Terje Kaldur un Monika Saar), vadot meistarklasi – “MoveOn through uncertainty”.

Lasīt vairāk

"Šernbornas attīstošo kustību metode (SDM) un Piesaistes spēļu (Attachment play) apmācību kurss"

PASTEIDZIES, ja vēlies pievienoties! Vēl tikai 3 brīvas vietas! Lieliska iespēja pievienoties "Šernbornas attīstošo kustību metodes (SDM) un Piesaistes spēļu (Attachment play) apmācību kursam". 5.10-6.10.2022, no 10:00 līdz 16:00, Miera iela 105, Rīga. Apmācību kursa valoda - angļu valoda. Vietu skaits ierobežots.

Lasīt vairāk

Profesionāļiem: “Kustību risku izvērtējums pacientiem rehabilitācijā mākslas terapeitu praksē” LĀPPOS 6 TIP

LDKTA aicina uz teorētiski praktisku apmācību semināru 5. novembrī, plkst. 10:00-14:30, VSIA NRC "Vaivari" (Rīgas Ambulatorā klīnka, Vienības gatve 49a, Rīga) dalībnieku skaits ierobežots

Lasīt vairāk

Latvijas deju un kustību terapijas asociācija svin 15!

Dzimšanas dienas svinības Kurzemē 16.07-17.07.2022

Lasīt vairāk

Seminārs Deja, dejas filozofija, radošums deju un kustību terapijā

LDKTA organizē tālākizglītības pasākumu mākslas terapeitiem un citiem funkcionālajiem speciālistiem 6 LĀPPOS TIP apjomā!

Lasīt vairāk

Jauna deju un kustību terapijas grupa

Vada: Mg.Sc.sal., Mg.Art. Simona Orinska, resertificēta deju un kustību terapeite, resertificēta supervizore

Lasīt vairāk

LDKTA biedru kopsapulce 2022

LDKTA biedru kopsapulce notiks 17.01.2022 ZOOM plkst.: 18:00

Lasīt vairāk

Deju un kustību terapija Mākslu terapijas dienu 2021 ietvaros

16.decembrī Mākslu terapijas dienu ietvaros būs iespēja iepazīt deju un kustību terapiju grupā un iesaistīties radoši kustīgā notikumā ''Kaleidoskops kustībā''

Lasīt vairāk

Sadarbojoties Baltijas valstu deju un kustību terapeitiem, uzsākts Nordplus projekts “MoveOn”

Latvijas Deju un kustību terapijas asociācija sākusi īstenot programmas Nordplus projektu “MoveOn”

Lasīt vairāk

Dr.Ņikitas Bezborodova lekcija ''Dzimumidentitātes traucējumi bērnu un pusaudžu vecumā''

Lekcija būs noderīga ikvienam speciālistam, kas vēlas izzināt dzimumidentitātes tēmu no medicīniskā skatu punkta, un īpaši tiem, kas strādā ar bērniem un pusaudžiem.

Lasīt vairāk

Deju un kustību terapeiti RSU Zinātnes nedēļā 2021

Lasīt vairāk

Deju un kustību terapija Mākslas terapiju studējošajiem par samazinātu maksu

Lasīt vairāk