Jau no 10. jūlija, "GrandVer" klīnikas telpās tiks uzsākta jauna deju un kustību terapijas grupa! Vadīs sertificēta mākslas terapeite ar specializāciju deju un kustību terapijā Anna Golubeva! Nenokavē, piesakies, jo vietu skaits ir ierobežots!


Hei! Vai piekrīti, ka no visām sezonām tieši vasara ir tā, kas piedāvā visvairāk iespēju piedzīvot un baudīt savu ķermeni? Atklājot to saulei, kļūstam sasildīti, iegremdējot siltākos un vēsākos ūdeņos – maigi apņemti. Turklāt vasaras garās dienas un gaišās naktis tā vien aicina uz kustību, nesteidzīgu ritmu, mēnessgaismas deju.

Tomēr ļaušanās ne vienmēr ir viegla, vasara – bezrūpīga, un, galu galā, grūtības gadalaikus nešķiro. Ja šobrīd jūti, ka ikdienas stress ir kļuvis par pārāk smagu nastu taviem pleciem, sirds ir rūpju pilna un prāts netiek galā ar visām miljons domām, pievienojies deju un kustību terapijas grupai!

Piedzīvojot deju un kustību terapiju, tev būs iespēja tā pa īstam pievērsties sev un savam ķermenim, turklāt grupas formāts ir lielisks, lai caur atbalstu un drošām attiecībām ar citiem labāk sajustu savas vēlmes, vajadzības un robežas.

10 sesiju ciklā:

  • Mācīsimies labvēlību un iejūtību attiecībās ar savu ķermeni;
  • Pētīsim un apzināsim savas emocijas un sajūtas;
  • Izzināsim sevi un citus caur radošām tehnikām, pielietojot kustību un dejas elementus;
  • Drošā un nevērtējošā vidē atklāsim savu stāstu, dalīsimies un uzklausīsim citus;
  • Apgūsim ķermeņa relaksācijas un apzinātības prasmes;
  • Uzsāksim vai nostiprināsim draudzību ar savu ķermeni;
  • Varēsi pieredzēt deju un kustību terapiju “uz savas ādas”, ja nākotnē plāno studēt šo mākslas terapijas specializāciju.

KAD? No 10. jūlija pirmdienās no plkst. 18.00 līdz 19.30 notiks 10 secīgas deju un kustību terapijas grupas sesijas. Pirmās divas sesijas būs atvērtas, taču turpmāk jauni dalībnieki vairs netiks uzņemti.

KUR? Rīgā, Kr. Valdemāra ielā 33, “GrandVer” klīnikas telpās.

PIETEIKŠANĀS: Lūdzu, aizpildi pieteikuma anketu te: https://forms.gle/ wi2uB32ap1ceQYd9A vai raksti man epastu uz anna.golubeva90@gmail.com.

DALĪBAS MAKSA: Vienas sesijas cena - 30 eiro (kopā 300 eiro). Maksājot par visām 10 sesijām uzreiz – 250 eiro (50 eiro ietaupījums). Dalības maksā ir iekļauta pirmreizējā individuālā tikšanās ar katru dalībnieku pirms grupas procesa uzsākšanas.

PAR MANI: Mani sauc Anna Golubeva, esmu sertificēta mākslas terapeite ar specializāciju deju un kustību terapijā. Šobrīd apgūstu psihoorganisko analīzi, kas ir viens no psihoterapijas novirzieniem, kas, līdzīgi kā deju un kustību terapija, savos pamatos vērš lielu uzmanību ķermenim un uzskata, ka domas, emocijas un ķermenis atrodas nepārtrauktā mijiedarbībā. Es domāju un ticu, ka piedzīvot mirkļus, kuros esam patiesi, pieņemoši un labvēlīgi pret sevi ir liela vērtība, lai pat neteiktu skaļāk – laime, un tā ir pieejama ikvienam, neatkarīgi no vecuma, veselības, pārliecībām un pieredzes.

DEJU PIEREDZE: Nav nepieciešama.

Dalībnieku skaits ir ierobežots (grupā maksimāli astoņi cilvēki)!

 

Priecāšos satikt Tevi grupā,

Anna.

Atpakaļ