“MoveOn” ceturtajā Eiropas Deju un kustību terapijas asociācijas (EADMT) konferencē


“MoveOn” ceturtajā Eiropas Deju un kustību terapijas asociācijas (EADMT) konferencē

No 23. – 25. septembrim norisinājās ceturtā Eiropas Deju un kustību terapijas asociācijas (EADMT) konference Potsdamā, Vācijā. Tajā dalību ņēma “MoveOn” projekta dalībnieki – deju un kustību terapeiti no Baltijas valstīm (Latviju pārstāvēja Liene Bundiķe, Rūta Marherte un Santa Grīnfelde; Lietuvu – Raimonda Duff; Igauniju – Terje Kaldur un Monika Saar), vadot meistarklasi – “MoveOn through uncertainty”.

Meistarklases mērķis bija sniegt ieskatu “MoveOn” projekta gaitā, iepazīstinot ar Baltijas valstu Deju un kustību terapijas asociāciju sadarbību, kā arī praktiski izmēģināt ķermenī-kustībā-dejā balstītas metodes. Šīs metodes tiks iekļautas elektroniski izstrādātā rokasgrāmatā – pašpalīdzības rīks “MoveOn” palīdzošo profesiju pārstāvjiem, 2023. Rokasgrāmatas mērķis ir veicināt palīdzošo profesiju pārstāvju izpratni par ķermenī – kustībā – dejā balstītām metodēm, sniedzot ieguldījumu Covid-19 izraisīto psiholoģisko, fizisko un sociālo seku (trauksmes, depresijas, izolācijas, izdegšanas) mazināšanā.

Pēc novadītās meistarklases, dalībnieki sniedza atgriezenisko saiti par gūto pieredzi, kas sniedza vērtīgas, nozīmīgas idejas un ierosinājumus rokasgrāmatas pilnveidē! Lai top!

 

Projekts tiek realizēts ar Ziemeļvalstu Ministru padomes programmas Nordplus finansiālo atbalstu.

Atpakaļ