Sertificēta mākslas terapeite ar specializāciju deju un kustību terapijā Inga Liepiņa aicina pievienoties terapijas grupai onkoloģijas un citu hronisku slimību pacientu tuviniekiem!


Bailes, trauksme, dusmas, neziņa, emocionāls un fizisks nogurums, nedrošība par nākotni. Tuvinieki bieži izjūt tās pašas emocijas, ko saslimušie, tikai viņu ikdienas pienākumi strauji palielinās, viņiem ir jāsniedz atbalsts saslimušajam un ģimenei. Laiks sev, savām emocionālām un ķermeniskām vajadzībām izzūd…

 

ATBALSTA TERAPIJAS GRUPĀ TEV IR IESPĒJA:

  • iedot sev atelpas brīdi;
  • saņemt informāciju un profesionālu atbalstu krīzes situācijā;
  • saprast savas izjūtas un produktīvā veidā izreaģēt emocijas;
  • mazināt trauksmi;
  • atjaunot resursus un apzināt savas vajadzības;
  • saņemt grupas atbalstu un drošu vietu, kur izpausties.

Terapeitiskā atbalsta grupā tiek piedāvātās 12 sesijas. Ja grupa vienojas, terapijas process var tikt turpināts arī pēc 12 sesijām. Terapija tiks balstīta deju un kustību terapijas un apzinātības metodēs, shēmu terapijas somatiskajās intervencēs, ACT (Acceptance and commitment therapy) metodēs.

 

ATBALSTA TERAPIJAS GRUPU VADĪS:
sertificēta mākslas terapeite ar specializāciju deju un kustību terapijā - Inga Liepiņa. Ar onkoloģijas pacientiem Inga strādā jau vairāk nekā piecus gadus. Arī pašas pieredze  - vairāk nekā 15 gadus ikdienā esot līdzās onkoloģijas pacientam - likusi pastiprināti interesēties un pētīt atbalsta iespējas gan pašiem pacientiem, gan viņu tuviniekiem. Terapijas prakses “Terapijas Telpa” viena no izveidotājām. Vairāk par terapeiti - http://www.terapijastelpa.lv/par-mums/inga-liepina/


RĪGĀ, NO SEPTEMBRA VIDUS LĪDZ DECEMBRA VIDUM
Pirms atbalsta terapijas grupas uzsākšanas ar katru dalībnieku tiks organizēta iepazīšanās saruna. Terapija notiks Rīgas centrā pirmdienās no plkst. 17.00 līdz 19.30. Sesiju datumi - 18.09., 25.09, 2.10., 9.10., 16.10., 23.10., 30.10., 6.11., 13.11., 27.11., 4.12., 11.12. Maksimālais dalībnieku skaits - 6 cilvēki.
Iespējams tiks organizētas arī papildu grupas citos laikos.

 

Cena par 12 sesijām - 420 Eur (35 Eur par sesiju). Puse samaksas jāveic pirms terapijas uzsākšanas. Otra puse līdz ceturtajai sesijai. Pieteikšanās un citi jautājumi - ingaliepina80@gmail.com, tālr. 29143631.

Atpakaļ