KRISTĪNE VENDE-KOTOVA

Sertificēta deju un kustību terapeite (sertif.nr. AE-001045), Dr.psych., supervizore


Pilsēta Rīga, Rīgas rajons
Telefons 29468894
E-pasts kristine.vende@gmail.com

Darba vieta:

Privātprakse Valentīna ielā 16, Rīga un Latvijas Bērnu atbalsta fonda multifunkcionālā centre Domino projekts "Varu, protu, daru". Strādāju arī kā lektore Rīgas Stradiņa Universitātē, Sabiedrības veselības un sociālās labklājības fakultātē, Mākslu terapijas studiju programmā.

Piedāvāju arī supervīzijas mākslu terapeitiem un citu profesiju interesentiem!

 

Izglītība:

Ceļš profesijā aizsācies 2003. gadā iegūstot bakalaura grādu psiholoģijā (Latvijas Universitātē). Studijas turpināju Londonas Universitātes Goldsmith koledžā un 2008. gadā tika iegūts maģistra grāds deju un kustību terapijā. 2014. gadā aizstāvēju promocijas darbu "Mātes neverbālā pieskaņošanās, depresijas iezīmes, emociju regulācijas stratēģijas un bērna uzvedības problēmas" (Latvijas Universitāte).

2015. gadā sekmīgi pabeidzu Rīgas Stradiņa universitātes tālākizglītības programmu "Supervīzija profesionālajā darbā", iegūstot tiesības supervīzēt.

 

Darba pieredze:

Darba gaitas uzsākot vairāk strādāju kā psihologa asistente: Psihiskās Veselības Centrā  "Dzintari" (ar pieaugušajiem, kuriem ir psihiskās un sociālās adaptācija grūtības); NGO "Saule" (ar jauniešiem, kuriem ir intelektuālās attīstības traucējumi); Iļģuciema vidusskola (ar vispārizglītojošās skolas bērniem un jauniešiem).

Kā deju un kustību terapeite savulaik esmu strādājusi sociālās aprūpes centrā „Liepa” (darbs ar senioriem, kuriem ir demence un/ vai sociālas un emocionālas grūtības) un Bērnu klīniskā universitātes slimnīca novietne "Gaiļezers", bērnu psihiatrijas nodaļā. Mani pacienti bija bērni vecumā no 3-18 gadi ar uzvedības un attīstības grūtībām, ēšanas traucējumiem, šižofrēniju un depresiju. Ir pieredze arī dažādos projektos ar cilvēkiem, kuriem ir garīgās attīstības traucējumi.

Vairāku gadu pieredze vadot deju un kustību terapijas grupas bērniem (International School of Latvia un VC Vivendi).

Strādāju arī kā lektore Rīgas Stradiņa Universitātē, Sabiedrības veselības un sociālās labklājības fakultātē, Mākslu terapijas studiju programmā.

 

Papildus:

Latvijas Deju un kustību terapijas asociācijas dibinātāja, bijusi valdes locekle un  valdes priekšsēdētājas vietniece. Latvijas Psihologu biedrības un Latvijas Supervīzoru apvienības biedrs.

Dalība starptautiskajos projektos, konferencēs, esmu vairāku publikāciju autore un līdzautore (skat. Sadaļu publikācijas).